Versija neįgaliems   Svetainės struktūra  Titulinis 

Kalendorius

Spa
24
An
Teatralizuotas cirko šou visai šeimai ,,Trolių nuotykiai“ @ Plungės kultūros centras
Spa 24 @18:00 -19:30
Spa
25
Tr
Kino filmas ŠVENTASIS N-13 @ Plungės kultūros centras
Spa 25 @18:00 -19:30
Spa
26
Kt
Žilvino Žvagulio gyvo garso programa „Žemaitiška enciklopedija“ @ Plungės kultūros centras
Spa 26 @18:00 -19:30

Žilvinas Žvagulis

Neabejotinai vienas ryškiausių vakarų Lietuvos atstovų – Žilvinas Žvagulis – su trenksmu ir gyvo garso programa „Žemaitiška enciklopedija“ ruošiasi koncertiniam turui per Lietuvą. Aplankydamas daugiau nei 20 miestų, žemaitiškos enciklopedijos guru sieks ne tik atkskleisti žemaičių kalbos grožį, bet ir išlaisvinti kiekvieno klausytojo viduje slypinčią žemaičiams būdingą energiją!

Žilvinas Žvagulis – vienintelis Lietuvos pop scenos atlikėjas, išdrįsęs žengti į sceną ir atlikti kūrinius žemaičių kalba. Tačiau daugelis nė nenutuokia, kad žemaitiškos programos atsiradimui pradžią davė dar 1984 metai, kada viename festivalyje atlikėjas sudainavo jau hitu tapusį kūrinį „Žemaitiškas pavasaris (Vo pasakyk, a to atesi?)“. Nuo tada Ž. Žvagulis suprato, jog žemaitiškos dainos ir po to gimusi žemaitiška programa turi nepaprastai didelį žavesį ir skambesį.

Koncertinio turo metu dainininkas kartu su gyvo garso grupe prisimins didžiulį žemaitiškų kūrinių lobyną, kurtą nuo 9ojo dešimtmečio iki pat šių dienų.

„2019 metais bus minimi žemaičių metai, todėl duoklę jiems atiduosiu jau šių metų rudenį… Bet dar labiau noriu supažindinti su žemaitiška enciklopedija ir tuos, kuriems ši kalba yra gal šiek tiek svetima. Neabejoju, kad dzūkai ar suvalkiečiai noriai įsitrauks į šitą muzikinę mokyklą“, šypsodamasis sako atlikėjas.

 

 

Kartu su Žilvinu Žvaguliu scenoje pasirodys ir gyvo garso grupė:

Matas Ričkus – gitara

Kęstutis Radavičius – bosinė gitara

Evaldas Sidaras – mušamieji

Darius Kaškelis – klavišiniai

 

Su didžiulia energija,

Lauksime Jūsų!