Versija neįgaliems   Svetainės struktūra  Titulinis 

BŪSIMI RENGINIAI

Apgailestaujame, tačiau nėra paskelbta artėjančių renginių, būtinai apsilankykite vėliau. Lauksime :)

Renginių kalendorius

KASOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 15 iki 18 val.

Jei mokami renginiai vyksta savaitgaliais bilietų kasa pradeda dirbti likus 2 valandoms iki renginio pradžios.

Kasos darbo metu bilietus

galima rezervuoti tel. (8 448) 555 46.

Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus savaitei iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios

Draugaukime

Plungės kultūros centro meno kolektyvų vadovams įteikti šimtmečio dainų šventės kūrėjų medaliai ir padėkos

DSC_1514DSC_1517

Liepos 9 d. Plungės kultūros centre, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis  įteikė 2018 metų šimtmečio Dainų šventės „Vardan tos …“ kūrėjų medalius ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus Sauliaus Liausos pasirašytus padėkos raštus Plungės kultūros centro meno kolektyvų vadovams: Ilonai Baltikauskaitei, Romui Matuliui, Sigitai Matulienei, Eglei Norkevičiūtei, Sonatai Kazlauskytei, Romui Jasevičiui, Valentinai Balčiauskienei, Vidmantui Žilinskui, Editai Rimeikytei už dalyvavimą šimtmečio Dainų šventėje. Padėka ir medalis įteiktas ir Plungės kultūros centrui, kaip organizacijai parengusiai ir išsiuntusiai į dainų šventę net aštuonis meno kolektyvus. Rajono savivaldybės mero padėkos raštai buvo įteikti savanoriams, kurie vyko kartu su meno kolektyvais į dainų šventę, koordinavo jų veiklą, globojo nepilamečius dalyvius, rūpinosi jų gerbūviu ir saugumu.

Didžiuojamės, kad Plungės miestą ir kultūros centrą Dainų šventėje išskirtinai reprezentavo: vaikų ir jaunimo teatras ,,Saula“, pučiamųjų instrumentų orkestras, merginų choreografinė grupė, liaudiškų šokių studija ,,Suvartukas“, vokalinis ansamblis, liaudiškos muzikos kapela, vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Žirginėliai“ ir kamerinis choras.

Džiugu, kad didžiulis būrys Plungės kultūros centro meno kolektyvų narių ir vadovų, kartu su visos Lietuvos meno atstovais sukūrė didžiausia šalies kultūrinį įvykį – šimtmečio dainų šventę.

(Nuotraukos Linos Liūnienės)

DSC_1510 (1) DSC_1516 DSC_1518 DSC_1519 DSC_1578