Versija neįgaliems   Svetainės struktūra  Titulinis 

BŪSIMI RENGINIAI
Spa
26
Kt
18:00 Žilvino Žvagulio gyvo garso prog... @ Plungės kultūros centras
Žilvino Žvagulio gyvo garso prog... @ Plungės kultūros centras
Spa 26 @18:00 -19:30
Žilvino Žvagulio gyvo garso programa „Žemaitiška enciklopedija“ @ Plungės kultūros centras | Plungė | Telšių apskritis | Lietuva
Neabejotinai vienas ryškiausių vakarų Lietuvos atstovų – Žilvinas Žvagulis – su trenksmu ir gyvo garso programa „Žemaitiška enciklopedija“ ruošiasi koncertiniam turui per Lietuvą. Aplankydamas daugiau nei 20 miestų, žemaitiškos enciklopedijos guru sieks ne tik atkskleisti[...]

Renginių kalendorius

KASOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 15 iki 18 val.

Jei renginiai vyksta savaitgaliais bilietų kasa pradeda dirbti likus 2 valandoms iki renginio pradžios.

Kasos darbo metu bilietus

galima rezervuoti tel. (8 448) 555 46.

Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus savaitei iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios

Draugaukime

Unikalaus rankų šešėlių teatro spektaklis „Keturi metų laikai“

Keturi metų laikai

Lapkričio 13 dieną, 11:00 valandą Plungės Kultūros centre vyks pirmojo Lietuvoje ir vienintelio Europoje,  profesionalaus rankų šešėlių teatro „Budrugana Lietuva“ spektaklis „Keturi metų laikai“, režisierius Gela Kandelaki, kompozitorius Teimuraz Bakuradze.  Tai unikali galimybė pamatyti nepaprastai viliojantį, užburiantį ir išskirtinį rankų šešėlių spektaklį pastatytą Gruzijoje. Po spektaklio žiūrovai turės galimybę dalyvauti edukacinėje popietėje, kurioje žaismingai ir interaktyviai bus supažindinti su unikalia šešėlių meno technika.

Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“ – tai aktorių trupė, vadovaujama žinomo režisieriaus, rašytojo ir bardo Vytauto V. Landsbergio. Kuri net du metus unikalios rankų šešėlių teatro technikos mokėsi Gruzijoje. Rankų šešėlių teatras ypatingas atlikimo technika kai  naudojamos tik rankos, kuriomis kuriami įmantriausi personažai ir pasakojamos istorijos. Ši teatro technika gyvuoja tik Gruzijoje, rankų šešėlių teatre „Budrugana Gagra“, o nuo 2017 m. gegužės 27 dienos – ir Lietuvoje įkurtame profesionaliame teatre „Budrugana Lietuva“. Gruzijos rankų šešėlių teatro pradininkas ir įkūrėjas yra žymus kino ir teatro aktorius, režisierius prof. Gela Kandelaki, kuris ir režisavo šį išskirtinį Lietuvos teatro „Budrugana Lietuva“ spektaklį „Keturi metų laikai“.
Spektaklis „Keturi metų laikai“- Tai rankų šešėlių spektaklis pirmiausia žinoma skirtas vaikams, tačiau esame įsitikinę jį su didžiausiu malonumu žiūri visi   nuo 3 iki 103 metų. Spektaklyje  linksmai pasakojama meškiuko gyvenimo istorija – nuo pirmo žvilgsnio į pasaulį, iki visiško jo pažinimo.

Kodėl “Keturi metų laikai”?

Keturi metų laikai – tai Rėdos ratas, kuriuo rieda ne tik gamta, bet ir kiekvienas iš mūsų – pavasarį prisikeldamas, o žiemą užmigdamas amžino poilsio. Kiekvienas metų laikas atspindi vis kitą mūsų gyvenimo etapą ir atneša vis kitokius išgyvenimus. Taip ir meškiukui kiekvienas metų laikas suteikia vis kitokią gyvenimo prasmę bei patirtį.

Vaidina: Greta Dovydaitytė, Agnė Aleksiejūnaitė, Ingrida Voverytė, Adelina Skalandytė, Eglė Agota Matulytė, Erikas Ribokas, Jaunius Balčiūnas, Domas Šiaulytis, Martynas Tomas Gucevičius.

Taigi lapkričio 13 d. 11 val. kviečiam visus į Plungės kultūros centrą pasinerti į magišką, unikalų ir nepaprastai išraiškingą rankų šešėlių teatrą.