Bir
28
Pn
Muzikiniai vakarai prie fontano @ Plungės Senamiesčio aikštė
Bir 28 @18:00 -19:30
Lie
5
Pn
Muzikiniai vakarai prie fontano @ Plungės Senamiesčio aikštė
Lie 5 @18:00 -19:30
Lie
9
An
Humoro festivalis „JUOKIS pajūryje – 2019“
Lie 9 @19:00 -21:00

PLUNGĖJE  JUOKSIS  DZŪKAI, AUKŠTAIČIAI  IR  ŽEMAIČIAI  

    Liepos 9 d., antradienį, 19 val. Plungės kultūros centre vyks  humoro festivalis  „JUOKIS pajūryje – 2019“.  Naujas programas rodys kolektyvai iš Dzūkijos, Aukštaitijos ir Žemaitijos.

   Dzūkiško humoro dozę atveš tolimiausi svečiai – žiūrovų pamėgtoji  MTV iš Varėnos r. Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė). Programoje “Saulutė šviečia – pašokti kviečia“ trys ugningos moterys atidarys šokių mokyklą. Joje apsilankys ir du žavūs jaunuoliai… Dzūkai  taikliai pašiepia norinčius kuo greičiau praturtėti, bet kokia kaina surasti savo laimę. Šis kolektyvas  išsiskiria raiškia vaidyba, gyvu dainavimu ir uždegančiais šokiais…  Užpernai vykusiame  LRT televizijos projekte „Lietuvos humoro lyga“ MTV laimėjo pirmąją vietą.

    Aukštaitijai   atstovaus garsioji SPRANDŽINA  iš Radviliškio r. Šeduvos   (vadovė Izolina Stanulienė). Scenoje pažirs „ Meilės kibirkštys“. Jie  juoksis iš pastangų suderinti širdies ir piniginės reikalus, pašieps  netikusius žmonių tarpusavio santykius.  Šeduviškiai  visada žavi temų aktualumu,  šaržuota vaidyba, smagiomis dainomis ir improvizacijomis.

    Žemaičių garbę gins du kolektyvai. SMAGURIAI iš Akmenės r. Ventos (vadovas Alvydas Vaičiakauskas) parodys, koks būna “Pavasaris miške“. Artistai scenoje pavirs žvėrimis ir žvėreliais, kuriuos kamuos žmogiškos ydos ir silpnybės. Ventiškiai džiugins žaismingomis aktualijomis, žinomų dainų parodijomis. KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta) programoje „Klauskite “Kanapio“ atsakinės į žiūrovų klausimus, dalins patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems. Trys šaunūs vyrai propaguoja švelnų humorą, kviesdami į viską žvelgti linksmiau.  

Koncertą paįvairins humoristas  Vaclovas Vičius  iš Vilniaus. Jis paskaitys ironiškų  eilėraščių ir epigramų. Žiūrovai galės įsigyti neseniai V. Vičiaus išleistą knygutę

„Parduodama“.

Juoksitės net dvi valandas, o bilieto kaina tik 5 eurai. Juokimės kartu!