Versija neįgaliems   Svetainės struktūra  Titulinis 

BŪSIMI RENGINIAI
Geg
27
Pr
18:00 Miuziklas-siuita „Ugnies medžiok... @ Plungės kultūros centras
Miuziklas-siuita „Ugnies medžiok... @ Plungės kultūros centras
Geg 27 @18:00 -19:30
Miuziklas-siuita „Ugnies medžioklė su varovais” @ Plungės kultūros centras
Gegužės 27 d. 18 val. Plungės kultūros centre atgimsta pirmasis, legendinis lietuviškas miuziklas. „Ugnies medžioklė su varovais” – Tai vienos dalies miuziklas-siuita pagal kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus muziką bei Sauliaus Šaltenio ir Leonido Jacinevičiaus eilėmis paremtą libretą.[...]
Geg
30
Kt
19:15 PUTOS @ Plungės Senamiesčio aikštė
PUTOS @ Plungės Senamiesčio aikštė
Geg 30 @19:15 -21:00
PUTOS @ Plungės Senamiesčio aikštė
Renginių serija PUTOS ir vėl kviečia plungiškius rinktis prie fontano, drauge palydėti pavasarį ir pasveikinti vasarą. Muzikuoja: kreatyvinės grupės “Miražas” jaunimas

Renginių kalendorius

KASOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 15 iki 18 val.

Jei mokami renginiai vyksta savaitgaliais bilietų kasa pradeda dirbti likus 2 valandoms iki renginio pradžios.

Kasos darbo metu bilietus

galima rezervuoti tel. (8 448) 555 46.

Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus savaitei iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios

Draugaukime

Lietuvaitėm iš ,,Eglės baleto studijos“ plojo Turkijos prezidentas

Balandžio 13-26 dienomis Plungės kultūros centro „Eglės baleto studija“ (vad. Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė) dalyvavo didžiausiame vaikų šokių festivalyje Turkijoje, kuriame dalyvavo net 40 pasaulio šalių. Šį festivalį organizavo Turkijos nacionalinė televizija TRT. Šiemet festivalis vyko dviejuose Turkijos miestuose Sumsune ir Ankaroje. Mergaitės koncertavo be galo didelėse arenose ir visi jų pasirodymai buvo rodomi per Turkijos nacionalinę televiziją TRT cocuk.

Ankaroje Plungės kultūros centro „Egles baleto studijos“ mergaitės šoko prezidentūroje, kurioms plojo pats prezidentas T. Erdoganas. Be koncertų vaikai turėjo daug oficialių priėmimų: pas Samsuno miesto gubernatorių ir miesto merą. Ankaroje oficialūs priėmimai buvo pas TRT generalinį direktorių, pas ministrą pirmininką ir Turkijos prezidentą.

Be koncertų ir oficialių priėmimų vaikai taip pat turėjo ir labai daug pramogų: aplankė žymiausias Samsuno miesto vietas, kaip istorinį laivą, kuriame dabar įsikūręs muziejus, parką, kuriame yra žymios Atatiurko skulptūros, Ankaroje aplankė Atatiurko mauzoliejų. Vaikams buvo organizuojamos įvairios pramogos, piknikai.Mergaitės čiuožinėjo ledo arenoje, bandė žaisti tenisą, Ankaroje maudėsi terminiuose baseinuose, ir aplankė naujausią atrakcionų parką „Wonderland“.Turkijoje mergaitės patyrė įspūdingų akimirkų ir grįžo kupinos gerų emocijų ir neišdildomų įspūdžių.