Versija neįgaliems   Svetainės struktūra  Titulinis 

BŪSIMI RENGINIAI
Rgs
25
Tr
18:00 Kino filmas vaikams ,,Pūkuota šn... @ Plungės kultūros centras
Kino filmas vaikams ,,Pūkuota šn... @ Plungės kultūros centras
Rgs 25 @18:00 -19:30
Kino filmas vaikams ,,Pūkuota šnipė" (dubliuotas) @ Plungės kultūros centras
Pūkuota šnipė (dubliuotas) Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos Sukurta: Vokietija, Belgija Kino teatruose nuo: 21.06.2019 Trukmė: 1h 32 min Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams Birželio 21 dieną Lietuvos kino teatruose „Oskaro“ laureatų Christopho ir Wolffango Lauensteinų animacijos – „Pūkuota šnipė“[...]
Spa
2
Tr
18:00 Kino filmas ,,Čia buvo Saša” @ Plungės kultūros centras
Kino filmas ,,Čia buvo Saša” @ Plungės kultūros centras
Spa 2 @18:00 -19:40
Kino filmas ,,Čia buvo Saša" @ Plungės kultūros centras
Čia buvo Saša   Žanras: Drama Sukurta: Lietuva Platintojas: Dansu films, VŠĮ Režisierius: Ernestas Jankauskas Vaidina: Gabija Siurbytė, Valentin Novopolskij, Markas Eimontas Trukmė: 1h 36 min Tai nuoširdus ir linksmas filmas apie porą, kuri nusprendžia įsivaikinti išvajotą mažą mergaitę, tačiau[...]
Spa
14
Pr
18:00 Oskaro Koršunovo teatro spektakl... @ Plungės kultūros centras
Oskaro Koršunovo teatro spektakl... @ Plungės kultūros centras
Spa 14 @18:00 -19:40
Oskaro Koršunovo teatro spektaklis TERAPIJOS @ Plungės kultūros centras
Scenoje pirmą kartą visos kartu – talentingos ir pripažintos Lietuvos teatro aktorės – Nelė Savičenko, Rasa Samuolytė, Viktorija Kuodytė, Aldona Vilutytė, Oneida Kunsunga, Severina Špakovska, Vilma Raubaitė ir Gintarė Latvėnaitė. Skirtingų teatrinių mokyklų atstovės, režisuojamos Kirilo[...]

Renginių kalendorius

KASOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 15 iki 18 val.

Jei mokami renginiai vyksta savaitgaliais bilietų kasa pradeda dirbti likus 2 valandoms iki renginio pradžios.

Kasos darbo metu bilietus

galima rezervuoti tel. (8 448) 555 46.

Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus savaitei iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios

Draugaukime

Plungės kultūros centras kviečia į didžiuosius 81-ojo sezono pradžios renginius

Naują sezoną Plungės kultūros centras pradėjo ne tik naujų narių priėmimu net į 22 skirtingus meno kolektyvus, bet ir teatro ,,Saula“ vykdomo projekto ,,Atviras teatras 24“netradiciniais, išskirtiniais penktadieniniais kūrybiškumo vakarais „Kūrybiškumas laisvas, kaip Wi Fi“. Rugsėjo 20 d. 18 val. vyks šių vakarų kulminacija – vakaras su viena populiariausių ir labiausiai geidžiamų grupių,vienintele šalyje atliekančia reggae/dub stiliaus muziką – vilniečių  grupė „Ministry of Echology“.

Rugsėjo 21 dieną Plungės kultūros centras kviečia į didįjį Plungės ,,Jomarką“, kuriame vyks didžiulė prekybinė mugė, gyvūnėlių, rudens gėrybių, kompozicijų, 1001 moliūgų parodos, vyks įvairūs žaidimai, varžytuvės ir kitos smagios veiklos. Savo pasirodymais plungiškius ir miesto svečius džiugins gausus būrys Plungės kultūros centro meno kolektyvų ir vieno populiariausio Lietuvos ansamblio,,Jonis“ koncertas.

Rugsėjo 22 d. 17 val.Plungės kultūros centras kviečia į jungtinio Baltijos šalių choro ir Vilniaus Universiteto kamerinio orkestro koncertą. Programoje: Lotynų Amerikos muzikos šedevras – Martin Palmeri „Misa Tango“ (Misa a Buenos Aires), o taip pat skambės po kūrinį mišriam chorui acappella iš kiekvienos šalies chorinės muzikos lobyno. Jungtiniame chore dainuos per 120 choristų iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos ir Latvijos.

Visi renginiai nemokami, rugsėjo 20 ir 22 dienos koncertai yra iš Plungės kultūros centro vykdomų projektų ,,Atviras teatras 24“ ir ,,Filharmonija Plungėje“ veiklų, kurias iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba, Plungės rajono savivaldybė.

Kviečiame startuoti kartu! Visą sezoną kviesime apsilankyti populiariausiuose koncertuose,profesionaliausiuose spektakliuose, tradiciškai švęsti didžiąsias metų šventes apsilankant koncerte visai šeimai ,,Kalėdų rytą“ ir kameriniame vakare,,Senuosius palydint“, pripažinimą pelniusiuose projektuose: ,,III Nacionaliniame Petro Vyšniausko saksofonistų konkurse“, XV tarptautiniame liaudies šokių ir muzikos festivalyje ,,Laisvės vaikai“, vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje –kūrybinėje laboratorijoje ,,Mažoji Melpomenė“, tarptautiniame folkloro festivalyje ,,Saulelė raudona“ ir daugybėje kitų tradicinių, populiariausių projektų bei visai naujų renginių.

Kviečiame susitikti Plungės kultūros centre – gerų emocijų namuose.