Versija neįgaliems   Svetainės struktūra  Titulinis 

BŪSIMI RENGINIAI
Lie
9
An
19:00 Humoro festivalis „JUOKIS pajūr...
Humoro festivalis „JUOKIS pajūr...
Lie 9 @19:00 -21:00
Humoro festivalis  „JUOKIS pajūryje - 2019“
PLUNGĖJE  JUOKSIS  DZŪKAI, AUKŠTAIČIAI  IR  ŽEMAIČIAI       Liepos 9 d., antradienį, 19 val. Plungės kultūros centre vyks  humoro festivalis  „JUOKIS pajūryje – 2019“.  Naujas programas rodys kolektyvai iš Dzūkijos, Aukštaitijos ir Žemaitijos.    Dzūkiško[...]

Renginių kalendorius

KASOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 15 iki 18 val.

Jei mokami renginiai vyksta savaitgaliais bilietų kasa pradeda dirbti likus 2 valandoms iki renginio pradžios.

Kasos darbo metu bilietus

galima rezervuoti tel. (8 448) 555 46.

Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus savaitei iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios

Draugaukime

Plungės kultūros centro 80-mečio šventėje – gražūs žodžiai ir oficialios padėkos

Kovo 30 d. Plungės kultūros centre vyko šventė, skirta kultūros centro įkūrimo ir kūrybinės veiklos 80-mečiui paminėti. Iškilmių metu Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, kultūros centro meno kolektyvų vadovai ir kiti kultūros centro darbuotojai sulaukė daug gražių sveikinimų, dovanų ir oficialių padėkų.

Plungės kultūros centro direktoriui Romui Matuliui buvo įteikta padėka nuo Lietuvos Respublikos Seimo,Kultūros komiteto pirmininko Ramūno Karbauskio. Padėkoje akcentuojama,,…nuoširdžiai dėkoju Jums už profesionalumą, kompetenciją bei aktyvią veiklą,formuojant bei įgyvendinant Lietuvos kultūros politiką, už svarų indėlį,kuriant ir reprezentuojant Plungės rajono identitetą, rengiant ir įgyvendinant įvairius projektus, bendruomeniškumo ir iniciatyvų skatinimą. Linkiu Jums naujų, drąsių idėjų ir atkaklumo jas įgyvendinant, sveikatos ir gerovės Jūsų namams“.

Direktoriui Romui Matuliui Lietuvos Nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa, įteikė padėką už ,,Jūsų savitumą, gyvastį, aktualias iniciatyvas, mėgėjų meno sklaidą,tradicijų saugojimą ir puoselėjimą. Linkime prasmingų kūrybinių atradimų,neblėstančios jaunatviškos energijos, įkvepiančių mėgėjų meno kolektyvų pasirodymų, garsinančių savo kraštą ir svetur.“

Plungės kultūros centro 80 metų sukakties šventėje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas, kuris negailėjo gražių žodžių direktoriui ir visai kultūros centro bendruomenei, bei daliai jos: Teatro ,,Saula“ režisierei Sigitai Matulienei, folkloro ansamblio ,,Gondinga“ vadovei Daliai Stasikėlienei, Vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Žirginėliai“ vadovei Sonatai Kazlauskytei,direktoriaus pavaduotojai, renginių režisierei Simonai Gudavičiūtei, Kamerinio choro vadovui Alfonsui Vildžiūnui, liaudiškų šokių studijos ,,Suvartukas“vadovei Ilonai Baltikauskaitei, ,,Eglės baleto studijos“ vadovei Eglei Norkevičiūtei-Novoruckienei, kultūrinės veiklos vadybininkei Aurelijai Šarkauskaitei, simfoninio orkestro vadovei Ievai Lygnugarienei įteikė padėkas: ,,Už kūrybingą ir nuoširdų darbą, bendruomenėje vykdomus kultūrinius ir edukacinius projektus, rajono kultūrinio išskirtinumo kūrimą ir kultūros centro reprezentavimą“.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame už parodytą dėmesį.

(Nuotraukos S. Narkaus)