Versija neįgaliems   Svetainės struktūra  Titulinis 

BŪSIMI RENGINIAI
Lie
9
An
19:00 Humoro festivalis „JUOKIS pajūr...
Humoro festivalis „JUOKIS pajūr...
Lie 9 @19:00 -21:00
Humoro festivalis  „JUOKIS pajūryje - 2019“
PLUNGĖJE  JUOKSIS  DZŪKAI, AUKŠTAIČIAI  IR  ŽEMAIČIAI       Liepos 9 d., antradienį, 19 val. Plungės kultūros centre vyks  humoro festivalis  „JUOKIS pajūryje – 2019“.  Naujas programas rodys kolektyvai iš Dzūkijos, Aukštaitijos ir Žemaitijos.    Dzūkiško[...]

Renginių kalendorius

KASOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 15 iki 18 val.

Jei mokami renginiai vyksta savaitgaliais bilietų kasa pradeda dirbti likus 2 valandoms iki renginio pradžios.

Kasos darbo metu bilietus

galima rezervuoti tel. (8 448) 555 46.

Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus savaitei iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios

Draugaukime

Plungės kultūros centro 80 metų jubiliejų pasitinkant #6

Kovo 30 dieną Plungės kultūros centras minės solidžią 80 metų kūrybinės veiklos sukaktį.Artėjant šiai šventei  Plungės kultūros centrą norime pristatyti ir iš tos pusės kuri dažniausiai lieka už kadro renginių lankytojams. Šį kartą norime trumpai pristatyti tuos Plungės kultūros centre dirbančius žmones, kurių įprastai scenoje nematome, bet jų darbas turi labai daug įtakos tam, kad kultūros centro veikla būtų sėkminga, sklandi, dokumentiškai ir finansiškai tvarkinga,kad erdvės būtų paruoštos, pritaikytos renginiams ir repeticijoms, kad būtų parduoti bilietai, pagamintos, sumontuotos reikiamos dekoracijos, kad lankytojai saugiai turėtų kur palikti paltus ir panašiai.

Mintimis apie darbą kultūros centre ir apie savo darbo specifiką  pasakoja ilgametė kultūros centro sekretorė Lina Mikalauskienė, kultūros centro ūkio dalies vedėja Laima Lauciuvienė, bilietų kasos kasininkė Lina Stonytė-Mikalauskienė, už patalpų švarą atsakingos moterys:Dalia Ramonaitė, Nijolė Sinkevičienė ir Vida Kilčiauskienė, kontrolierė Laimutė Juškevičė, už lankytojų rūbų saugumą atsakinga Rita Jogminienė, meistras – sargas Saulius Bertulis ir vairuotojas Kostas Petrikas. Visi šie darbuotojai lyg ir yra atsakingi už skirtingas sritis, bet tikslas visų bendras, kad renginiai,įvairios kitos kultūros centro veiklos vyktų sėkmingai ir sklandžiai, nei vienas iš šių darbuotojų neskaičiuoja darbo valandų, dirba tiek kiek reikia,kad būtų pasiektas tik pats geriausias rezultatas. Visi darbuotojai yra atsakingi ir mokantys dirbti komandoje, esant reikalui visi pasirūpina patalpų švara, padeda pakabinti lankytojų rūbus ir panašiai, visi yra bendra komanda, neatsisako padėti vieni kitiems.

Lina, Laima, Lina

Lina Mikalauskienė (sekretorė) Plungės kultūros centre dirba jau 30 metų, savo darbo specifiką apibūdina, kaip darbą su Kultūros centro veiklos dokumentų valdymo procesais, dokumentų rengimu,įforminimu, tvarkymu, apskaita ir panašiai. Žinoma tenka prisidėti ir prie meninės-kultūrinės veiklos ir kartu su kolegomis organizuoti ar koordinuoti įvairius renginius. Pasiteiravus apie tai, kaip darbas atrodė prieš 30 metų ir kaip jis atrodo šiandieną, Lina akcentavo: ,,Pasikeitimų įvyko tikrai nemažai. Ne kartą keitėsi dokumentų valdymą reglamentuojantys teisės aktai, taip pat iš esmės pasikeitė techninės darbo priemonės. Kai pradėjau dirbti visus dokumentus tekdavo spausdinti mechanine rašomąja mašinėle, tada padarius kokią klaidą reikėdavo perspausdinti visą tekstą. Dabar dirbant kompiuteriu galima ne kartą koreguoti taip lyg ir susitaupo laikas, bet su kiekvienais metais darbo su dokumentais tik daugėja, kaip ir seniau taip ir šiandieną įstaigos dokumentų valdymo reikšmė yra tokia pati svarbi“.

Ūkio dalies vedėjos Laimos darbas susijęs su viso kultūros centro ūkio darbų organizavimu ir koordinavimu, darbų paskirstymu. Laima geriausiai žino visas kultūros centro erdves, rūpinasi, organizuoja ir koordinuoja, kad kultūros centras būtų gražus, tvarkingas tiek viduje, tiek išorėje, kad lankytojai,kolektyvų nariai kultūros centre jaustųsi lyg namuose. Laima pasidalino ir vienu iki šiol išlikusiu ir nemažai streso sukėlusiu prisiminimu iš pačios darbo pradžios kultūros centre. Buvo paruoštas iškilmingas furšetas, kuriame pasibaigus renginiui turėjo dalyvauti garbūs svečiai, buvo likusios tik keletas akimirkų kol svečiai po renginio jau rinksis į salę, kurioje ir yra paruoštas furšetas, bet salė užrakinta ir ūkio dalies vedėja niekur neranda rakto,atsarginių raktų taip pat nebuvo, tad jaudulio ir baimės buvo daug, o priemonių situacijai išspręsti nedaug, bet, galima sakyti stebuklo dėka raktai atsirado, furšetas prasidėjo laiku, bet tuometinės emocijos gyvos praėjus ir daugiau nei 10 metų.

Su kultūros centro lankytojais dažnai tenka bendrauti bilietų kasos kasininkei Linai, kontrolierei Laimutei ir už rūbų saugumą atsakingai Ritai. Lina dirba bilietų kasoje, taip pat sudarinėja sutartis, ruošia įvairias ataskaitas ir vykdo atsiskaitymus su atvykstančių teatrų, muzikantų, dainininkų atstovais. Laimutė ir Rita dažniausiai sutinka ir išlydi kultūros centro žiūrovą. Kiekvienas kultūros centro lankytojas yra labai reikšmingas ir kiekvienam kultūros centro darbuotojui yra svarbu, kad lankytojas iš kultūros centro išeitų su šypsena,kad būtų mandagiai aptarnautas, kad būtų laiku ir efektyviai sureaguota į iškilusią nenumatytą situaciją ir panašiai. Visiems su kultūros centro lankytojais dirbantiems žmonėms svarbiausia mandagus elgesys, greita reakcija ir plati šypsena.

Laima
Rita

Trumpai apie savo darbo specifiką pasakoja ir Plungės kultūros centro budėtojas-sargas Saulius ir vairuotojas Kostas. Šiems žmonėms dažniausiai tenka nemenkas fizinis krūvis, nes būtent jie atneša kur reikia stalus, išdėlioja kėdes, gamina dekoracijas, rūpinasi kultūros centro šiluma, mėgina paslėpti išbraižytas grindis ar sienas ir panašiai. Taip pat į pareigas įeina ir budėjimas kultūros centre.

Saulius
Kostas

Apie darbą kultūros centre pasakoja Dalia, Vida ir Nijolė, kurios yra atsakingos už kultūros centro patalpų švarą ir tvarką. Renginių metu tenka padirbėti ir rūbinėje, taip pat į pareigų specifiką įeina ir budėjimas kultūros centre. Prižiūrint kultūros centro erdves reikalingas kruopštumas, atidumas, pastabumas ir kantrybė. Dalia papasakojo ir vieną įspūdingą prisiminimą iš darbo kultūros centre. Tais laikais kai Plungės kultūros centre veiklą vykdė ,,Žemaičių teatras“, jo gretose buvo ir Dalia. Teatras buvo sulaukęs pasiūlymo nusifilmuoti televizijos laidoje, kur reikėjo pristatyti programą, kurioje turėjo būti daina, šokis, žaidimas ir žemaitiškas pasakojimas. Pasakojimą pristatyti, jeigu jo prireiktų buvo patikėta Daliai, bet, kad galėtų ramiai keliauti į laidos filmavimą,darbuotoja turėjo atlikti savo darbą, o išvakarėse kultūros centre buvo vykusi jaunimo diskoteka, tad darbo buvo nemažai, bet atlikdama tiesiogines pareigas Dalia pati sugalvojo ir paruošė žemaitišką pasakojimą laidos filmavimui. Tad finale per dieną pavyko atlikti savo  darbą kultūros centre ir suspėti į laidos filmavimą su teatro kolektyvu bei tapti tam tikra televizijos ,,žvaigžde”, nes buvo suteikta galimybė papasakoti apgalvotą, bet mažai repetuotą pasakojimą.

Nijolė
Dalia
Vida

Kalbinti darbuotojai darbą kultūros centre dažniausiai apibūdino šiais žodžiais: pagarba lankytojui, tvarka, ištvermė, atidumas, kantrybė, plati šypsena, draugiškas kolektyvas, jauki aplinka, nuolatinis tobulėjimas, atsakomybė, patirtis,nuolatinis bendravimas ir darbas komandoje. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Plungės kultūros centre dirba darbštūs, atsakingi ir puikūs žmonės, kurie savo darbu prisideda prie to, kad Plungės kultūros centras augtų, tobulėtų ir toliau džiugintų plungiškius ir miesto svečius.