Versija neįgaliems   Svetainės struktūra  Titulinis 

BŪSIMI RENGINIAI
Bal
30
An
18:00 Humoro šou ,,Buvusių moterų reik...
Humoro šou ,,Buvusių moterų reik...
Bal 30 @18:00 -19:30
Humoro šou ,,Buvusių moterų reikalai" 3
Žiūrovų numylėtinis Vytukas sugrįžta! Trečiojoje „Buvusių Moterų Reikalai“ dalyje jis užmegs net dvi naujas pažintis. Viena iš jų galbūt pavirs tvirta vyriška draugyste, o kita… Nejaugi nauja meile? Stiprus humoras, arši vyriška konkurencija ir pirmą[...]
Geg
3
Pn
17:30 Renginių ciklas ,,Pokalbiai +” i... @ Plungės kultūros centras
Renginių ciklas ,,Pokalbiai +” i... @ Plungės kultūros centras
Geg 3 @17:30 -19:00
Renginių ciklas ,,Pokalbiai +" ir ,,Arlekino" teatro spektaklis ,,Hamletas" @ Plungės kultūros centras
Plungės kultūros centras kviečia į paskutinį projekto “Pokalbiai plius” renginį. Kviečiame jaunimą, meno ir kultūros žmones pokalbiui / diskusijai – “Kas esi? Kuo būti?”. Pokalbio svečias – Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės ir darbo ministerijos[...]

Renginių kalendorius

KASOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 15 iki 18 val.

Jei mokami renginiai vyksta savaitgaliais bilietų kasa pradeda dirbti likus 2 valandoms iki renginio pradžios.

Kasos darbo metu bilietus

galima rezervuoti tel. (8 448) 555 46.

Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus savaitei iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios

Draugaukime

Plungės kultūros centro ,,Eglės baleto studija“ iš tarptautinio konkurso grįžo su laimėjimais

Balandžio 7 dieną Plungės kultūros centro  ,,Eglės baleto studija“ (vad. Eglė Norkevičiūtė – Novoruckienė) pirmą kartą dalyvavo baleto ir neoklasikinio šokio konkurse ,,Royal Dance Grand Prix Baltic”, kuris vyko, VEF kultūros rūmuose, Rygoje. Šiame konkurse dalyvavo labai stiprūs baleto kolektyvai iš Latvijos tokie kaip: šokio akademija ,,Grande“, Latvijos baleto akademija, Liepojos baleto akademija taip pat baleto atlikėjai iš Italijos, Kinijos ir vienintelis kolektyvas iš Lietuvos tai Plungės kultūros centro ,,Eglės baleto studija“.

Visus dalyvius vertino kompetentinga komisija. Komisiją sudarė baletmeisteriai ir baleto solistai iš Italijos,Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.  Plungės kultūros centro ,,Eglės baleto studija“ pelnė nemažai apdovanojimų. Kolektyvų kategorijoje pelnė trečiąją vietą, Mantė Virketytė ir Norvilė Barauskaitė iškovojo II-ąją vietą, Evelina Oželytė tarp daugybės solisčių iš Italijos,Latvijos ir Kinijos pelnė III-ąją vietą, Mantė Virketytė savo amžiaus baleto kategorijoje buvo apdovanota IV vietos diplomu, Elzė Jankauskaitė iš daugybės neoklasikinio šokio solisčių, taip pat buvo apdovanota IV vietos diplomu.

Didžiuojamės ,,Eglės baleto studijos“ balerinų pasiekimais ir linkime kuo daugiau laimėjimų ir kituose konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.